KONSULTACJE W SALONIE

Znudziła Ci się dotychczasowa fryzura albo nie masz pomysłu na nową? Chciałbyś zmienić swój look, ale potrzebujesz porady specjalisty? Korzystając z darmowej usługi, jaką są nasze konsultację fryzjerskie, będziesz mógł porozmawiać o zmianach w swoim wyglądzie ze stylistą! Oferujemy je w salonie. Fryzjer chętnie udzieli odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania – o najkorzystniejszą kolorystykę włosów, ich długość, uczesanie czy zabiegi regeneracyjne, dzięki którym je odświeżysz.

Umów się z fryzjerem na konsultacje!

Jak to zrobić? Umów się na spotkanie ze stylistą telefonicznie lub mailowo. Jeżeli nie będziesz mógł pojawić się osobiście w salonie, porozmawiaj z fryzjerem online! Wystarczy, że wyślesz nam zdjęcie swoich włosów i fryzury, o jakiej marzysz, na maila, Instagram lub Messenger.

Konsultacje z fryzjerem trwają ok. 15 minut. To czas, który możesz wykorzystać na to, aby dowiedzieć się, jak przekształcić swój look. Jeśli zdecydujesz się na zmianę wyglądu, zaplanujemy kolejną wizytę i zabieg oraz zrobimy wycenę usługi. Skorzystaj z bezpłatnej porady fryzjerskiej!

KONSULTACJE ONLINE

Nie możesz przyjechać do salonu? Przychodzimy z wygodnym rozwiązaniem, jakim jest konsultacja online.
Prześlij nam zdjęcie wymarzonej fryzury i zdjęcie swoich włosów na maila, Instagram lub Messenger.
Fryzjerzy odpowiedzą na zapytanie i rozwieją wątpliwości.

WYŚLIJ ZAPYTANIE NA INSTAGRAM, MESSENGER LUB MAILA