Fryzjer stylista i kolorysta w Poznaniu

Świadczymy usługi dla kobiet i mężczyzn. Berry Beauty Concept w Poznaniu to miejsce, gdzie możesz skorzystać z kompleksowej obsługi fryzjera damskiego i męskiego. To najlepsi specjaliści, którzy m.in. zajmą się Twoją fryzurą pod kątem doboru koloru do rodzaju włosów, dopasują odpowiednie cięcie czy zaproponują zabiegi pielęgnacyjne, dzięki którym zniszczone farbowaniem lub niewłaściwym traktowaniem pasma odzyskają zdrowy wygląd. Zapoznaj się z ofertą naszego salonu!

Fryzjer damski

Strzyżenie, codzienne lub okazjonalne czesanie oraz upinanie i koloryzacja w każdej tonacji – to najważniejsze usługi, jakie możemy zaproponować paniom w salonie. Fryzjer damski wykonuje również zabiegi pielęgnacyjne i chemiczne, dzięki którym Twoje włosy będą odświeżone i zadbane. Jeśli potrzebujesz porady naszego stylisty, zapraszamy! Zostanie on Twoim doradcą, który pomoże Ci dopasować praktyczną fryzurę do urody, kształtu twarzy lub figury. Rozwieje Twoje wątpliwości w zakresie jej codziennej pielęgnacji oraz w wielu innych kwestiach.

Wizyta u fryzjera damskiego jest czymś na kształt spotkania towarzyskiego, podczas którego jest czas, aby porozmawiać. W naszym salonie możesz czuć się w komfortowo i swobodnie oraz masz gwarancję, że zostaniesz profesjonalnie obsłużona.

Fryzjer męski

Jeśli przywiązujesz wagę do tego, jak wyglądasz, trafiłeś w dobre miejsce. Dobrze dopasowana fryzura stanowi ważny element męskiej stylizacji. Rozwiązaniem nie jest tylko sięgnięcie po maszynkę do strzyżenia, ale zdecydowanie, precyzja, wiedza, doświadczenie i kreatywność – a nimi wyróżnia się nasz fryzjer męski. W salonie możemy Ci zagwarantować właśnie taką obsługę.

Na podstawie kształtu głowy, twarzy, kierunku wzrostu włosów wykreujemy idealny look, który podkreśli Twoje atuty, a ukryje niedoskonałości. Stylista zadba o to, abyś w nowej fryzurze wyszedł od nas zadowolony, czuł się komfortowo i przyciągał spojrzenia. Doradzi również, jak o nią dbać na co dzień, abyś zawsze cieszył się nienagannym wyglądem.

Chcesz mieć uczesanie, które jest praktyczne i wygodne, a zarazem podkreśla Twój niepowtarzalny charakter? Umów się już dziś na wizytę u fryzjera damskiego lub męskiego w naszym salonie w Poznaniu!