Cennik usług fryzjerskich

CENNIK STRZYŻEŃ I UPIĘĆ

Najlepszi Styliści w Wielkopolsce
Określą Twój Wygląd

Od krótkich fryzur, strzyżenia długich włosów na prosto czy strzyżenia końcówek po cieniowanie, degażowanie, teksturowanie, efilowanie. Strzyżemy każdy typ włosa (cienki, grube, krótkie, długie, kręcone czy naturalne - zadbamy o nie).

CENNIK MĘSKI

Nowoczesny
Mężczyzna to Zadbany Mężczyzna

Męskie Strzyżenia to najtrudniejsza dziedzina fryzjerstwa. Wymagana jest tu doskonała precyzja i lata praktyki.
Trafiłeś w dobre ręce. Każdy mężczyzna czuje się u nas dobrze. Zadbamy o Twój wygląd, jak i samopoczucie.

CENNIK PIELĘGNACJI

Zdrowe Włosy to
Priorytet

Jeśli Twoje włosy są suche, szorstkie, pozbawione blasku, mają rozdwojone końcówki, tendencję do puszenia się i elektryzowania, często się plączą, ciężko je zdyscyplinować - pomożemy.
W naszym salonie wykonujemy Profesjonalne zabiegi pielęgnujące włosy. Pomożemy w dopasowaniu pielęgnacji do typu oraz kondycji włosa

CENNIK KOLORYZACJI I DODATKÓW

Najlepsi Styliści,
Którzy Zdefiniują Twój Look

Gotowa na wielką metamorfozę koloru?
Może chcesz odświeżyć lub wykonać swój pierwszy Balejaż ? Niezależnie od tego, czego potrzebujesz, nasz zespół ekspertów od koloryzacji i stylizacji włosów
jest gotowy.
Potrzebujesz porady? Zawsze możesz umówić się na darmową konsultacje w salonie, lub wstępną konsultacje online.

KOLORYZACJE DE LUXE

Koloryzacja+Ochrona Olaplex+Pielęgnacja+Strzyżenie i Modelowanie


CENNIK KOLORYZACJI DE LUXE

Koloryzacja De Luxe to
pakiet, za Który Twoje
Włosy Ci Podziękują

Koloryzacja wraz z Ochroną włosa Olaplex. Pakiet obejmuje również strzyżenie i modelowanie włosów, zakończone pielęgnacją aby domknąć łuskę włosa. A może zmiana z brązu na blond?
Dzięki Metamorfozie Koloru jest to możliwe już podczas jednej wizyty!

CENNIK PRZEDŁUŻANIA I ZAGĘSZCZANIA WŁOSÓW

Długie i Gęste Włosy
w Godzinę

Jeśli nie chcesz czekać kilku lat aż włosy urosną, lub nie były Ci pisane gęste włosy - przyjdź do nas. Spełnimy Twoje marzenia dzięki naturalnym włosom REMY marki Bellami - światowemu liderowi w branży.

RZECZY, KTÓRE WARTO WIEDZIEĆ

Polityka Salonu

Znajdziesz tu odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.
Czy masz pytanie którego tutaj nie omówiono?
Zadzwoń do nas - chętnie pomożemy.

W 100% tak i szczerze to polecamy. Konsultacja w salonie trwa około 15 minut, a Stylista chętnie doradzi, odpowie na wszelkie pytania i poda wycenę. Nie możesz dojechać do salonu? Prowadzimy również konsultacje online.
Prześlij nam zdjęcie wymarzonej fryzury i zdjęcie swoich włosów na maila, Instagram lub Messenger.

Jeśli chcesz odwołać wizytę lub zmienić jej termin, zadzwoń lub wyślij e-mail do recepcji co najmniej 48 godzin przed zaplanowaną wizytą. Wszelkie wizyty odwołane w ciągu 48 godzin od zaplanowanej wizyty zostaną obciążone opłatą w wysokości 30% usługi (Booksy) lub 50 zł (wpłacone na konto). Jeśli spóźnisz się na wizytę dłużej niż 15 minut, zostanie to uznane za niepojawienie się. Jeśli odwołasz wizytę 48h przed rozpoczęciem wizyty kaucja (przez Booksy) nie zostanie pobrana, a kaucja wpłacona na konto zostanie zwrócona.

Mając na uwadze naszych gości i umówione wizyty możemy być zmuszeni przełożyć wizytę, na którą spóźnisz się więcej niż 10 minut. Jeśli spóźnisz się więcej niż 15 minut, zostaniesz uznany za nie pojawienia się” i zostaniesz obciążony kaucją.

Salon znajduje się przy ul Dominikańskiej 4 w Poznaniu, przy płycie Starego Rynku. Najbliższy przystanek to Małe Garbary.

Voucher prezentowy na dowolną kwotę zakupisz na recepcji w naszym Salonie przy ul Dominikańskiej 4. Nie jest konieczne umówienie terminu – vouchery dostępne są od ręki.

Oczywiście, że tak. Podczas wizyty zawsze doradzamy jak dbać o włosy w domu, aby były zdrowe i piękne jeszcze długo po wizycie w Salonie. Możesz również umówić konsultację, a Fryzjer będzie miał możliwość zobaczyć typ i stan włosów aby dobrać najlepszą dla nich pielęgnacje.

NAJLEPSZY SALON W WIELKOPOLSCE Z NAJLEPSZYMI STYLISTAMI

Zobacz Opinie Naszych Gości