Berry Beauty Concept

3 Powody Dlaczego Warto Stosować Oliwkę Do Paznokci

Płytka Paznokcia Oliwka nałożona na płytkę paznokcia utwardza ją, wygładza i nabłyszcza, a dzięki zawartości substancji odżywczych głęboko ją nawilży. Wzmacnia płytkę paznokcia, zapobiegając jej rozdwajaniu się i łamliwości.

1. Płytka Paznokcia

Oliwka nałożona na płytkę paznokcia utwardza ją, wygładza i nabłyszcza, a dzięki zawartości substancji odżywczych głęboko ją nawilży. Wzmacnia płytkę paznokcia, zapobiegając jej rozdwajaniu się i łamliwości.

2. Pod Paznokciem

Spotkaliście się kiedyś z paznokciem który odchodził od żelu czy hybrydy i zwijał się od spodu niczym liść ? Najczęstszym powodem jest przesuszenie paznokcia. Oliwkowanie paznokci od spodu pozwoli nawilżyć je i uelastycznić.

3. Na skórki

Sucha skóra wokoło paznokci jest dużym problemem dla narastającej skórki, która ma za zadanie zabezpieczać płytkę przed patogenami. Skóra może pękać i zadzierać się. Aby cieszyć się estetycznym wyglądem skórek należy regularnie wcierać oliwkę w wał około paznokciowy 🙂

PS

Przy wyborze oliwki zwróć uwagę na jej skład. Ważne żeby miała lekką konsystencję - aby mogła się wchłonąć i nie zawierała parafiny, która przy regularnym stosowaniu może przynieść odwrotny skutek - przesuszać.

 

Oliwkę używaj codziennie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *